PFF No.4


UTORAK

03. DECEMBAR

SVEČANO OTVARANJE FESTIVALA / DODJELA NAGRADA KINOTEKE

Projekcije: Crnogorsko narodno pozorište: Velika Scena i Scena Studio

20.15h

KOMBI 
2019. I Erenik Beqiri I ALB/FRA (15 min)

20.30h

O BESKONAČNOSTI
2019. I Roy Andersson I SWE/GER (80 min)

PFF KOKTEL OTVARANJA

ETNO JAZZ CLUB SEJDEFA


SRIJEDA

04. DECEMBAR

MELANHOLIJA

16.00h
2011. I Lars Von Trier I DEN/SWE/FRA/GER

SVJETSKO PRVENSTVO NA TRGU

18.00h


2019. I Vito Palmieri I ITA

RAT SELJAKA

18.15h CIRCE

2019. I Davide Barletti, Lorenzo Conte I  ITA

AJVAR

20.00h
2019. I Ana Maria Rossi I SER

KAMO SREĆE

22.00h
2019. I Ginevra Elkann I FRA


ČETVRTAK

05. DECEMBAR

REKONSTRUKCIJA

16.00h

2003. I Christoffer Boe I DEN

PEČAT

18.00h

2018. I Valmir Tertini I ALB/KOS

SKLONIŠTE U OBLACIMA

18.15h CIRCE

2019. I Robert Budina I ALB/ROM

SEE FACTORY 2019

20.00h


2017. I Grupa autora I BiH, SRB, SLO, MNE

MILOŠĆU BOŽJOM

22.00h
2019. I Francois Ozon I FRA, BEL

PETAK

06. DECEMBAR

SAM SAMCAT

16.00h


2018. I Bobo Jeličić I BIH, CRO, MNE, SRB, NED

MUSKETAR

18.00h 

2018. I Vito Palumbo I ITA

OKRUG

 

18.20h


2019. I Grimur Hakonarson I ISL, DEN, GER, FRA

OPTUŽUJEM

20.00h


2019. I Roman Polanski I FRA, ITA

ZLATNA MLADOST

22.00h
2019. I Eva Ionesco I FRA, BEL

SUBOTA

07. DECEMBAR

STANLIO I OLIO

16.00h

2018. I John Baird I GBR, CAN, USA

IZ SNOVA

18.00h

2018. I Klajd Papadimitri I ALB

DOHVATI NEBO

18.20h
2019. I Milutin Daka Darić I MNE

ODVEDI ME NA NEKO LIJEPO MJESTO

20.00h
2018. I Ena Sendijarević I NED, BIH

KUĆA KOJU JE SAGRADIO DŽEK

22.00h
2018. I Lars Von Trier I DEN, FRA, SWE, GER, BEL

NEDJELJA

08. DECEMBAR

UKRADENI KARAVAĐO

16.00h

2018. I Roberto Ando I ITA, FRA

NIKO NEĆE SPAVATI

18.00h

2018. I Klajd Papadimitri I ALB

SLUČAJ MAKAVEJEV

18.20h
2019. I Goran Radovanović I SRB

DIVNI DJEČAK

20.00h
2018. I Felix van Groeningen I USA

NIMFOMANKA

22.00h
2018. I Lars Von Trier I DEN, FRA, SWE, GER, BEL, GBR, USA

ULAZ NA SVE PROJEKCIJE JE SLOBODAN

Podgorica Film Festival